O nas

KOMPLEKSOWOŚĆ

Firma Volpee zaczynała od prac wykończeniowych oraz remontów nowych i starych budynków. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zająć się Waszym domem od A do Z.  Nasza dbałość o szczegóły i długoletni staż pracy sprawiły, że jesteśmy bardzo dobrzy w swoim fachu, co potwierdzają liczni zadowoleni klienci.

Jednak chęć rozwoju sprawiła, że zainteresowaliśmy się nowymi technologiami w budownictwie. Postanowiliśmy postawić na najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie ocieplania. Zanim zaczęliśmy naszą przygodę z pianką PUR, przeszliśmy niezbędne szkolenia, dzięki którym jesteśmy w stanie fachowo i profesjonalnie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

INNOWACYJNOŚĆ

Firma Volpee specjalizuje się w natrysku pianki poliuretanowej, która służy do ocieplania m.in. poddaszy, stropów i konstrukcji szkieletowych. Nasza firma od początku budowała swoją markę na pozytywnych relacjach z klientami. Wysoka jakość usług, doświadczenie oraz kilka tysięcy metrów kwadratowych ocieplonych poddaszy pozwoliły na zbudowanie mocnej pozycji firmy na rynku. Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty dla potrzeb inwestorów oraz zadowolenie klienta.

Doświadczenie oraz zgromadzona wiedza ugruntowały nas w przekonaniu, że natrysk pianki PUR to najefektywniejsza i najkorzystniejsza metoda z zakresu izolacji budynków. Gwarantujemy wykonanie tej usługi na najlepszym sprzęcie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz w rozsądnej cenie. Charakteryzujemy się dużą dbałością o klienta, najwyższą jakością prowadzonych usług oraz wywiązywaniem się z ustalonych terminów.